Makas Büyüsü

Makas büyüsü birbirini seven iki kişiyi ayırmak ya da birleştirmek için yapılmaktadır. Örneğin; kız arkadaşınız var ve ailesi veya diğer etkenler sizi ayırmak için elinden geleni yapıyorsa tüm negatif sonuçlara rağmen makas büyüsü etkisini göstermesi durumunda sizi ayırmak isteyenler ya da birlikteliğinize karşı gelenler kendi rızaları ile birlikte sizin ayrılmamanız konusunda elinden geleni yapacaklardır. Bir başka örnek ise birisini çok seviyorsunuz ama başka birisini seviyor ya da başka birisiyle beraber ise makas büyüsü yaptırarak bu iki kişiyi birbirinden ayırabilen bir büyüdür. Ayırmakla kalmıyor kişiyi size bağlıyor. Bağlama ise kişi sizden başkasını gözü görmez hale geliyor. Yahudi büyüsü olarak bilinmektedir.

Bu büyüyü yaptırmak istediğiniz zaman medyum seçimini çok iyi tercih etmelisiniz. Bilinçsiz kişilerce yapılmaması gerekir. Eğer yanlış yapılması durumunda yaptıran kişi de büyünün tesiri altına girecek ve hayatında bazı olumsuzluklar baş gösterecektir. Makas büyüsü nasıl yapılır sorusuna ise yüzeysel bilgi vermek durumundayız. Bu büyü için metal makas gerekiyor. Makasın büyük ya da küçük olmasının bir önemi yoktur. Ayrılmasını istediğiniz kişinin veya birleştirmek istediğiniz kişinin fotoğrafına ihtiyaç duyulmaktadır.

Makas Büyüsü Nasıl Yapılır?

Elinizin altında fotoğraf ve makas olması gerekiyor. Fotoğraflardan ayırmak istediğiniz kişinin fotoğrafını masanın üzerine ters bir şekilde koyun. Birleştirmek için yapıyorsanız fotoğrafın ters olmaması gerekiyor. Ayırma için makasın ağzını açık, birleştirmek için de kapalı olarak resmin üzerine koymanız gerekiyor. Mendil ve beyaz renkli mum ihtiyacı olacaktır. Bu büyünün nasıl yapıldığına dair yeterli bilgiler verdiğimizi düşünüyoruz. Makas büyüsü nasıl yapılır ile ilgili detaylara yüzeysel bilgiler vermek durumundayız. Çünkü bizim yaptığımız bir çalışma olmadığından dolayı paylaşılan bilgilerin doğruluk derecesine hâkim değiliz.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.